SMALTOVANÁ CEDULKA koupelna original 19x 8,5cm Zobrazit větší

SMALTOVANÁ CEDULKA Moped Originální smaltovaný obraz na tvrdém plechu 25x20 cm

Škrabaná a kolážová technika. Podklad měď .  Cedulka je opatřena dírkami pro upevnění a může být umístěna uvnitř či venku.

Smalt Originál. Pouze jeden kus, bez použití sítotisku, pouze ruka a autor. Výpal 850 stupňů, kvalitní smalt, technika kdy se propracováváte do více vrstev barev a provádíte mnoho výpalů v peci. Obrázek může být umístněn i venku.

Více informací

Jak je to se smaltem.

Smalty jsou tvořeny v malých sériích (max. 50 ks) pomocí sítotisku z originálu, který je malovaný ručně a dokreslený dalšími barvami. Často nejsou úplně stejné a ještě se musí trochu ručně domalovat. Nicméně jejich výroba není, tak pracná jako u originálu.

Obrázky označené slovem originál jsou tvořeny jen jako jeden kus a nejsou snímány pomocí sítotisku. Cena u nich je vyšší, avšak jsou jedinečné. Až je budete mít v ruce uvidíte jejich vyšší kvalitu. Jejich výroba je náročnější. Jsou vícekrát pálené. Přes monitor není příliš poznat rukodělnost, vrstevnatost, barevnost i řemeslnou kvalitu.

Najdete je v záložce „originály“, kde jsou i originály akrylů, papírotisků nebo akvarelů. Zároveň jsou umístěny i mezi smalty sítotiskovými.

V galerii najdete již prodané obrázky, aby jste si mohli prohlédnout co vše je možné vyrobit.

Momentálně zakázky nepřijímám z důvodu pracovní vytíženosti. Mohu přijímat jen menší zakázky a to cedulky s nápisy na adresu : lucie.parez@centrum.cz. Výrobní doba je cca 3 měsíce.